نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » اخبار روز » اخبار اختصاصی » کارکنان جنیفر اجازه صحبت با او را ندارند!+عکس

  بنا به گزارشات رسیده ، جنیفر لوپز برای کسانی که روی خانه جدید او کار می کنند و در حال ساخت آن هستند کاملا” روشن کرده است که اجازه ندارند با او صحبت کنند.

  jennifer-lopez-162

  بنا به گزارشات به دست آمده ، جنیفر لوپز برای افرادی که روی خانه جدید او کار می کنند و در حال ساخت آن هستند کاملا” روشن کرده است که اجازه ندارند با او صحبت کنند.

  کارکنان جنیفر اجازه صحبت با او را ندارند!+عکس,کارکنان جنیفر لوپز خواننده آمریکایی خانه ی جنیفر لوپز جنیفر لوپز بازیگر آمریکایی

  داور سابق برنامه ” امریکن آیدل” در حال ساخت یک خانه بسیار بزرگ جدید در منطقه سان فرناندو واقع در کالیفرنیا است اما بنا به گزارشات رسیده به کسانی که درحال کارکردن در این خانه هستندهشدار داده شده است که حق ندارند با این ستاره ۴۳ ساله ارتباط برقرار کنند ویا صحبت کنند.

  یک منبع خبری به روزنامه دیلی استار گفت:”او کاملا” روشن کرده است که اصلا” دوست ندارد هیچ یک از پیمانکاران ، رانندگان و کسانی که در داخل منزل جدیدش مشغول به کار هستند، با او تماس چشمی برقرار کنند و یا صحبت کنند.”

  “این در حالی است که این پروژه طولانی مدت است و برخی از کارگران ممکن است به مدت یکسال در این خانه حضور داشته باشند و کار کنند.”

  شاید پیوستن جنیفر لوپز به فهرست ۱۰۰ زن قدرتمند جهان که هر سال توسط مجله فوربس تهیه می شود ، باعث شده این خواننده و بازیگر مشهور چنین تصمیمی بگیرد.

  در لیست امسال قدرتمندترین زنان مجله فوربس ، جنیفر لوپز برای اولین بار حضور داشت و جایگاه سی و هشتم را از آن خود کرد در حالیکه شکیرا و سوفیا ورگارا هم برای اولین بار در این فهرست قرار گرفتند و مکانهای چهلم و هفتاد و پنجم را بخود اختصاص دادند.

  مویرا فوربس ، مسئول بخش زنان مجله فوربس درباره این فهرست گفت:”برای تهیه لیست امسال به قدرت زنان در زمینه های مختلف و از طریقهای متفاوت توجه کردیم و تاثیرات متفاوتی را که این زنان قدرتمند از جهات مختلف روی جامعه جهانی می گذارند را بررسی کردیم.”

  کد خبر : 22453
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :


  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر