نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » آخرین اخبار » دانشگاه صنعتی کرمانشاه استخدام می‌کند

  مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از انتشار آگهی استخدام قرارداد کار معین در این دانشگاه خبر داد.

  th

  حسین پار در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: دانشگاه صنعتی کرمانشاه در نظر دارد، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود و از محل مجوز هیات امناء، طبق مفاد دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون استخدامی موضوع فصل چهارم آیین‌نامه اداری، استخدامی کارکنان غیرهیات علمی مصوب هیات امناء دانشگاه،، تعداد ۸ نفر از واجدین شرایط به شرح مندرج در وب سایت دانشگاه را از طریق آزمون کتبی توسط سازمان سنجش، مصاحبه و گزینش به صورت قرارداد کارمعین انجام دهد.

  وی افزود: متقاضیان با مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی، در صورت احراز شرایط، اقدام به تکمیل فرم و تأمین مدارک مورد نیاز مطابق با شرایط اعلام شده از ۲۶ مرداد تا ششم شهریور و از طریق پست سفارشی، به نشانی کرمانشاه، میدان آزادگان، ابتدای شهرک صدرا، دانشگاه صنعتی کرمانشاه ارسال کنند.

  پار با بیان اینکه این استخدام از میان داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تا کارشناسی ارشد انجام می‌شود، اظهارکرد: داوطلبان شرکت در این آزمون استخدامی جهت آگاهی از شرایط و رشته‌های مورد نیاز آن می‌توانند به وب سایت دانشگاه صنعتی کرمانشاه به نشانی http://www.kut.ac.ir مراجعه کنند.

  کد خبر : 57145
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :

  فاطمه
  ۰۰:۳۱ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

  سلام ممنون من مطالعه کردم اما منابع ازمون رو پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید؟

  #3655

  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر