نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » اخبار روز » حوادث » ماجرای محمود کریمی و تیراندازی در اتوبان

  مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو در اتوبان بابایی که یکی از آنها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است

  محمود کریمی,تیراندازی در اتوبان,اتوبان,تیراندازی,تیراندازی محمود کریمی,مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران,اتوبان بابایی,تیراندازی در اتوبان بابایی,خودرو

  دو سایت خبری ماجرای درگیری محمود کریمی – مداح مشهور – با چند نفر و تیراندازی در بزرگراه بابایی را به دو صورت کاملا متفاوت روایت کرده‌اند. البته یکی از سایت‌ها هیچ اشاره‌ای به نام این مداح نکرده اما سایت دیگر، مطلب را به نقل از یکی از نزدیکان محمود کریمی و با ذکر نام این مداح منتشر کرده است.

   انتخاب به نقل از سایت فیلترشده آینده نوشت: «مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو در اتوبان بابایی که یکی از آنها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است.

  طبق اطلاعات رسیده، داستان از این قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا و سیما در روزهای عزاداری، نوحه‌خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دی‌ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی ۲۰۶ تصادف می‌کند. این تصادف که می‌توانست مانند صد‌ها نمونه دیگر مثل آن با کروکی و مراجعه به بیمه حل شود به مشاجره و درگیری لفظی می‌کشد.

  سرنشینان ۲۰۶ زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می‌کردند. گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می‌شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و ۵ تیر به جلو و گلگیر ۲۰۶ شلیک می‌کنند.

  بعد از تیراندازی، جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان ۲۰۶ به کلانتری شکایت می‌برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می‌شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی‌کند.»

  سایت خبری ندای انقلاب نیز نوشت: «محمود کریمی مداح اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام که بامداد چند روز پیش در یکی از اتوبان‌های تهران در حال حرکت بود از سوی سرنشینان چند خودرو مورد تهدید قرار گرفت.

  یک منبع نزدیک به محمود کریمی در خصوص جزئیات این اتفاق گفت: در این جریان سرنشینان این خودروها با ویراژ دادن اطراف خودروی حاج محمود کریمی وی را مجبور به توقف در حاشیه اتوبان می‌کنند.

  وی ادامه داد: پس از توقف خودروی کریمی در حاشیه اتوبان، سرنشینان خودروهای مزاحم پیاده شده و به سمت خودروی کریمی می‌روند و این مداح که به همراه خانواده خود بوده برای دفاع از خانواده و دور کردن اراذل و اوباش اقدام به شلیک هوایی می‌کند که این کار هم نتیجه نمی‌دهد و نهایتا کریمی یک گلوله به سمت لاستیک ماشین یکی از این افراد مزاحم شلیک می‌کند که این گلوله به گلگیر خودرو اصابت می‌کند و نهایتا اراذل و اوباش از اطراف ماشین کریمی فاصله می‌گیرند.

  بر اساس اظهارات این منبع، محمود کریمی از سوی نهادهای مربوطه دارای مجوز حمل سلاح است.

  این منبع آگاه همچنین خاطرنشان کرد: به دلیل اثرگذاری حاج محمود کریمی در سال‌های اخیر و جذب جوانان به فرهنگ اهل بیت (ع) و ترویج این فرهنگ از سوی وی ما شاهد عصبانیت ضدانقلاب از این مداح اهل بیت هستیم.

  نکته جالب و تامل‌برانگیز در حمله اراذل و اوباش به محمود کریمی اینجاست که اولین بار خبر مورد نظر از سوی سایت صهیونیستی بالاترین و یک سایت بدنام وابسته به آقازاده فتنه‌گر منتشر شده است که نشان از سناریوی از پیش طراحی شده رسانه‌های معاند برای تخریب چهره‌های هیئتی و مذهبی دارد.» 

  کد خبر : 66899
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :

  نام شما
  ۱۴:۲۲ ~ ۱۴ دی ۱۳۹۲

  من میتونم یه اسلحه داشته باشم و با اراذل و اوباش برخورد کنم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

  #5462
  نام شما
  ۱۴:۲۷ ~ ۱۴ دی ۱۳۹۲

  از بین مداحان ایران ، فقط مداحی اقای مقدم و کریمی را گوش میدادم که با این کار اقای کریمی دیگر هیچ وقت کارای ایشون رو گوش نمیدم،امیدوارم اقای مقدم با احساسات ما بازی نکنند.

  #5463
  نام شما
  ۲۰:۳۵ ~ ۱۴ دی ۱۳۹۲

  من یه بچه هیتیم ولی اینکار آقای مداح رو تایید نمیکنم…برای پخته شدن فقط کافی از کوره درنریم…واسه فرار کردن از دست اراذل اوج هزاران راه وجود دارد…بنده فکرمیکنم که آقای کریمی به لحاظ روی بایستس به یه مشاور رونشناس مراجعه کنند…یا حداقل به مشورت با یکی از بزگان راجع دینی به عصبانیت واز کوره دررفتن برن و مشاوره بشن..ایشون طی سالیان دراز کار فرهنگی کرده اند ولی الان مثال همون نه من شیر و یه تاپالس توی سطل..الیته اینارو اول به خودم میگم که سوءءتعبیر نشه واسه کسی که داستان پیش بیاره…اینا کارو دقیقا چند سال پیش راجع آقای هلالی داشتیم امیدورام این یک حیله و نیرنگ باشه از طرف صهیونیستا و این کار صحت منطقی نداشته باشه…چون اگر راست باشه ضربه بسیار بزرگی خواهد شد برای یه بازی دیگه از ورق خیانت شیعه به شیعه…خدا عاقبت همه رو ختم بخ خیر کنه

  #5467
  هموطن
  ۲۱:۴۴ ~ ۱۵ دی ۱۳۹۲

  راه حل بهتر آری
  می نشست پشت فرمون
  اراذل و اوباش می اومدن پیادش میکردن
  دو سه تا چکو لقد میخورد
  بعد میرفتن طرف خونوادش …
  آری آری
  فکر میکنم این منتقدان یا از شرایط جامعه خبر ندارن یا محمودو بتمنی ،سوپرمنیو… فرض کردن
  (البته این رفیق هییتیمون محمودو با اونیکه در قلعه خیبر کند و به عنوان سپر گرفت دستش)
  اشتباه گرفتن
  راه حل بهتر چیست ؟
  ساعت ۳ نیمه شب راه حل های بهتری هم وجود داره
  راه حل های پیشنهادی: ۱٫ انتگرالشو بگیریم ۲٫ مشتق مرتبه دوم اونو حساب کنیم۳٫از طریق قضیه بولتزانو حلش کنیم
  منتظر پیشنهاد های متحیرالعقول دیگری می مانیم…

  #5475
  علی
  ۲۳:۲۹ ~ ۱۵ دی ۱۳۹۲

  خوبه ازاین به بعدهرکس اسلحه داشت میتونه به بقیه شلیک کنه چون مجوز داره .چقدرجالب خودتونو توجیه میکنید.بعدازامریکاایرادمیگیریم که روهم دیگه اسلحه میکشن.اول کشورخودمونو درست کنیم بعدبریم ازبقیه ایرادبگیریم.

  #5476
  وحید
  ۰۱:۰۷ ~ ۱۶ دی ۱۳۹۲

  دهنتون رو آب بکشید آقای کریمی بزرگتر از این حرفهاس. ضمنا با گوش ندادن چند تا بچه هیئتی سوسول به صدای این مداح محبوب چیزی از ارزشهای آقای کریمی کم نمیشه دروووووووود با شرف محمود کریمی

  #5478
  نام شما
  ۰۱:۲۸ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۲

  دوستان برای حفظ جانش از اسلحه استفاده کرده همان طور که برادران طاهری استفاده میکنند

  #5486

  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر