نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » اخبار روز » اجتماعی » چشم چرانی از دختران در خوابگاه دختران دانشجو !

  درحالی که انتظار میرفت با تغییرات فیزیکی در محوطه خوابگاه دختران دانشگاه تربیت معلم حصارک محیط امن تری برای آنان فراهم گردد ،دانشجویان این دانشگاه از وضعیت پیش آمده ابراز نگرانی میکنند. به گزارش گروه خبری شتاب به نقل از البرز، دانشجویان دختر دانشگاه تربیت معلم حصارک از وضعیت نامناسب محوطه تفریحی خوابگاه دانشجویی دراین […]

  چشم چرانی از دختران در خوابگاه دختران دانشجو !,چشم چرانی دختران چشم چرانی از دختران ورزش دختران محوطه دانشگاه عکس دختر شتاب دیدبانی دختر دید زدن دختر دختر در خوابگاه، لباس راحت دختر دانشگاه حصارک دانشجو دختر خوابگاه دختران دانشگاه تربیت معلم حصارک خوابگاه دخت خوابگاه دانشجویی خوابگاه دانشجوی دختران shetab

  وضعیت نامناسب محوطه تفریحی خوابگاه دختران در سالهای گذشته مورد اعتراض دانشجویان بود و این امر انتظار میرفت که با تغییرات درحال انجام محیط امن تری برای دختران دانشجو فراهم گردد.

  درحالی که انتظار میرفت با تغییرات فیزیکی در محوطه خوابگاه دختران دانشگاه تربیت معلم حصارک محیط امن تری برای آنان فراهم گردد ،دانشجویان این دانشگاه از وضعیت پیش آمده ابراز نگرانی میکنند.

  به گزارش گروه خبری شتاب به نقل از البرز، دانشجویان دختر دانشگاه تربیت معلم حصارک از وضعیت نامناسب محوطه تفریحی خوابگاه دانشجویی دراین دانشگاه گلایه مند بوده و تغییرات انجام شده را تسهیل کردن چشم چرانی برخی کارکنان دانشگاه قلمداد میکنند.

  این گزارش حاکیست آنان میگویند: وضعیت نامناسب محوطه تفریحی خوابگاه دختران درسالهای گذشته مورد اعتراض دانشجویان بود و این انتظار میرفت که باتغییرات درحال انجام محیط امن تری برای دختران دانشجو فراهم گردد.

  این درحالیست که تغییرات فیزیکی در حیاط تفریحی برای خوابگاه دخترها که در پشت دانشکده علوم پایه قرار دارد وضعیت “بد” سال گذشته را “بدتر” کرده است.

  آنان میگویند: محل مذکور تنها مکانی است که دانشجویان دختر فارغ از محیط خوابگاهی میتوانند درآنجا حاضر شده و با دیگر دانشجویان ارتباط نزدیک داشته باشند اما بدلیل اشرافیت حاصل از تغییرات صورت گرفته در دانشگاه عملا امکان استفاده دختران دانشجو ازاین محیط از آنان سلب شده است .

  گاهی اوقات در این محیط دختران به گمان عدم امکان مراجعه آقایان با لباس راحت درآن حاضر میشوند که خود موجب ناراحتی دیگر دانشجویان از وضعیت پیش آمده شده است.

  با آغاز سال تحصیلی جدید و حضور نیروهای اداری و غیر اداری در دانشگاه عملا محوطه تفریحی خوابگاه دانشجویان به محیط دیده بانی برخی از آقایان تبدیل شده است .

   

   

   

  کد خبر : 153
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :


  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر