نمونه سوالات استخدامی
با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.
بیشتر
خانه » آخرین اخبار » برگزاری نمایشگاه صنایع هوایی‌، فضایی در آذر ماه

دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران از برگزاری این نمایشگاه در آذرماه خبر داد.

44

علی‌محمد خان‌محمدی دبیر اجرای چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از برگزاری این نمایشگاه در آذرماه خبر داد و گفت: پس از برگزاری سه دوره از این نمایشگاه، چهارمین دوره نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران در روزهای پنجم تا هشتم آذرماه برگزار می‌شود. 
وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در مصلی تهران افزود: با توجه به میزان استقبال بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در سال‌های گذشته، مصلای تهران برای محل برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شده است تا بازدید کنندگان از نظر مسیر و مسافت نمایشگاه مشکل چندانی نداشته باشند. 
خان‌محمدی همچنین خاطرنشان کرد:این نمایشگاه به همت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با هدف ارائه توانمندی‌های ایران در بخش خصوصی و دولتی برگزار می‌شود. 
دبیر اجرایی این نمایشگاه با اشاره به شرکت کنندگان در این نمایشگاه اذعان داشت: انواع شرکت‌های خصوصی، دولتی و مراکز رشد صنایع هوایی، فضایی دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. 
وی در پایان با اشاره به سطح مطلوب این نمایشگاه از جنبه آموزش جوانان در حوزه هوا و فضا تاکید کرد: با توجه به برپایی کارگاه‌های آموزشی در حوزه هوا و فضا در این نمایشگاه، جوانان و نوجوانان فرصت مناسبی برای آشنایی با فناوری‌های هوایی و فضایی خواهند داشت. 

 

کد خبر : 64339
اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
0 بازدید

آدرس ایمیل :


گزارش تصویری

آرشیو

با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.
بیشتر
با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.
بیشتر
آخرین عناوین
بیشتر