نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » آخرین اخبار » برگزاری نمایشگاه صنایع هوایی‌، فضایی در آذر ماه

  دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران از برگزاری این نمایشگاه در آذرماه خبر داد.

  44

  علی‌محمد خان‌محمدی دبیر اجرای چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از برگزاری این نمایشگاه در آذرماه خبر داد و گفت: پس از برگزاری سه دوره از این نمایشگاه، چهارمین دوره نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران در روزهای پنجم تا هشتم آذرماه برگزار می‌شود. 
  وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در مصلی تهران افزود: با توجه به میزان استقبال بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در سال‌های گذشته، مصلای تهران برای محل برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شده است تا بازدید کنندگان از نظر مسیر و مسافت نمایشگاه مشکل چندانی نداشته باشند. 
  خان‌محمدی همچنین خاطرنشان کرد:این نمایشگاه به همت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با هدف ارائه توانمندی‌های ایران در بخش خصوصی و دولتی برگزار می‌شود. 
  دبیر اجرایی این نمایشگاه با اشاره به شرکت کنندگان در این نمایشگاه اذعان داشت: انواع شرکت‌های خصوصی، دولتی و مراکز رشد صنایع هوایی، فضایی دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. 
  وی در پایان با اشاره به سطح مطلوب این نمایشگاه از جنبه آموزش جوانان در حوزه هوا و فضا تاکید کرد: با توجه به برپایی کارگاه‌های آموزشی در حوزه هوا و فضا در این نمایشگاه، جوانان و نوجوانان فرصت مناسبی برای آشنایی با فناوری‌های هوایی و فضایی خواهند داشت. 

   

  کد خبر : 64339
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :


  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر