نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » آخرین اخبار » دختر زیبایی که پاهایش را قطع کرد تا بتواند مانکن شود

  ماریا سرانو، دختر 21 ساله نیویورکی با مشکل دردناک انحراف پا به دنیا آمد و هرگز در طول عمرش نتوانسته بود کفش پاشنه بلند بپوشد.

  مانکن,مانکن زیبا,ماریا سرانو,نیویورک,مشکل دردناک انحراف پا,انحراف پا,کفش پاشنه بلند,آرزوی پوشیدن کفش پاشنه بلند,قطع کردن پا

  او در مراسم فارغ التحصیلی از دبیرستان کتانی پوشید و همیشه به دوستانش که کفش پاشنه بلند می پوشیدند غبطه می خورد.
  ماریا مثل همه دختران نیویورکی رویایش این است که در آینده وارد دنیای فشن شود، ولی به نظر می رسید وضعیت پای او امکان تحقق این رویای او را نمی دهد. وقتی پزشکان به او گفتند که هرگز نمی تواند کفش پاشنه بلند بپوشد، همه رویاهای او خراب شدند. در سال ۲۰۰۹ یک متخصص به او گفته بود که چاره دیگری هم هست و آن اینکه پایش را قطع کند.

  دختر زیبایی که پاهایش را قطع کرد تا بتواند مانکن شود,کفش پاشنه بلند نیویورک مشکل دردناک انحراف پا مشکل مانکن زیبا مانکن ماریا سرانو قطع کردن پا طول عمر دردناک انحراف پا انحراف پا آرزوی پوشیدن کفش پاشنه بلند
  پای دفرمه وضعیتی است که به راحتی با بریس یا جراحی درست می شود. ولی ماریا ۵ عمل جراحی انجام داده و در کل زندگی اش بریس پوشیده بود، ولی هیچ بهبودی حاصل نشده بود. کار به جایی رسید که او از بریس خسته شده بود و دلش می خواست کفش معمولی بپوشد.
  وقتی ماریا در مورد قطع پا مقاله ای در جایی خواند، در مورد آن جدی فکر کرد و تصمیمش را گرفت. او در مقاله ای خوانده بود که طراح مد مورد علاقه اش، الکساندر مک کوئین، یک جفت پای مصنوعی برای ایمی مالینز ورزشکار ساخته است. بنابراین ماریا فهمید که پای مصنوعی که خوب ساخته شده باشد، هم می تواند زیبا باشد.
  در تابستان ۲۰۰۹ او عمل جراحی برای قطع پایش انجام داد. البته شرایط اصلاً آسان نبود و پیچیدگی های بعد از عمل برای او کابوس شده بودند. آنجا بود که فکر کرد عجب اشتباهی کرده و دوست نداشت کسی را ببیند یا دوستانش به ملاقات او بیایند.

  دختر زیبایی که پاهایش را قطع کرد تا بتواند مانکن شود,کفش پاشنه بلند نیویورک مشکل دردناک انحراف پا مشکل مانکن زیبا مانکن ماریا سرانو قطع کردن پا طول عمر دردناک انحراف پا انحراف پا آرزوی پوشیدن کفش پاشنه بلند
  در نهایت جراحت او بهبود یافت و زمستان همان سال خانواده اش اولین کفش پاشنه بلندش را به او هدیه دادند. ماریا هیجانزده شده بود و از اینکه این جراحی را انجام داده بود خوشحال بود.
  مدت کوتاهی بعد از عمل، او شغل رویایی اش را بدست آورد و حالا به عنوان مدیر رسانه های اجتماعی در برند درجه یک فشن بتسی جانسون کار می کند.

  کد خبر : 65417
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :


  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر