نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » آخرین اخبار » با پزشک زیبایی ستارگان هالیوود آشنا شوید

  وقتی برگزاری مراسم اسکار به پایان رسید بدون شک تنها یک نفر آهی از سر آسودگی کشید و آن کسی نیست جز خانم “جمی شریل” پزشک پوست و زیبایی محبوب ستارگان هالیوود.

  هاليوود,ستارگان هاليوود,بوتاکس,عوارض بوتاکس,مراسم فرش قرمز,جنيفر لاو,بازیگران هالیوودی,دگتر بازیگران هالیوود,دکتر زیبایی,دکتر پوست و مو,جمي شريل,جراحی

  به گزارش دیلی میل، وقتی برگزاری مراسم اسکار به پایان رسید بدون شک تنها یک نفر آهی از سر آسودگی کشید و آن کسی نیست جز خانم "جمی شریل" پزشک پوست و زیبایی محبوب ستارگان هالیوود.

   

  او در مصاحبه اش اعلام کرده است: من همیشه معتقدم زیبایی خیره کننده ستاره ها در جشنواره ها اتفاقی نیست بلکه حاصل یک برنامه است که به خوبی اجرا شده است.
  وی میگوید دو هفته قبل از شروع این جشنواره روزهای بسیار پر مشغله ای را پشت سر گذاشته است و هر روز تا ساعت ۹ شب در دفتر کارش به سر میبرده، او میگوید مشتریهای بسیاری در میان ستاره های هالیوودی دارد که از آن میان میتوان به کریستین دانست و " جنیفر لاو" اشاره کرد.
  او تاکید میکند ستاره ها به خصوص خانمهای زیبا و مشهور همیشه نگران شرایط ظاهری خود هستند و عاشق بوتاکس ، تزریق کورتیزون و لیزر درمانی میباشند.

   

  با پزشک زیبایی ستارگان هاليوود آشنا شوید,هاليوود مراسم فرش قرمز عوارض بوتاکس ستارگان هاليوود دگتر بازیگران هالیوود دکتر پوست و مو دکتر زیبایی جنيفر لاو جمي شريل جراحی بوتاکس بازیگران هالیوودی
  او اضافه میکند بیشترین تقاضا از سوی مشتریان مربوط به تزریق بوتاکس و از بین بردن سلولیت است. او علیرغم اینکه شغل پر درآمد خود را مدیون زیبا سازی صورت ستاره هاست اما معتقد است که استفاده مرتب  از بوتاکس چهره را به صورت مضحکی مصنوعی و بدقواره نشان میدهد. او میگوید بهترین روش برای زیبا و جوان ماندن استفاده از تغذیه مناسب و ورزش و دوری از استرس است.

  کد خبر : 39340
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :

  هاشم دفاعی
  ۱۳:۰۳ ~ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

  با سلام و خسته نباشید خیلی عالی و جالب است دستتان هم درد نکه

  #4985

  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر