نمونه سوالات استخدامی
  بیشتر
  خانه » آخرین اخبار » بدن خود را اینگونه خانه تکانی کنید

  بدن خود را با گیاهان کاهش دهنده اشتها و افزایش دهنده متابولیسم خانه تکانی کنید.

  a04228317193102a

  به گزارش عرش نیوز ،دکتر نصیر دهقان، پزشک و پژوهشگر طب سنتی گفت: امروزه مسئله چاقی و اضافه وزن به دغدغه ای مهم و فراگیر در جامعه تبدیل شده به گونه ای که ماهانه چندین روش و یا داروی جدید معرفی می شود، اما گاهی بدن برای تغییر نیاز به یک خانه تکانی دارد و استفاده از گیاهان دارویی می تواند این شرایط را برای بدن ایجاد کند البته قبل از استفاده از آن ها بهتر است با پزشک درمانگر خود مشورت کنند.

  وی افزود: هر کس که به نوعی قصد کاهش وزن خود را دارد باید بتواند جلوی اشتهای کاذب و وسوسه خوردن غذاهای غیرضروری را بگیرد و با انجام ورزش های هوازی و مداوم، متابولیسم و سوخت و ساز بدن خود را افزایش داده و نظام چربی سوزی بدنشان را فعال تر کند بنابر این اینگونه می توان بدن را خانه تکانی کرد.
  دهقان با اشاره به گیاهانی که در کاهش اشتها نقش دارند، تصریح کرد: زیره، رازیانه از گیاهان کاهش دهنده اشتها هستند و گیاهانی از جمله چای سبز، فلفل قرمز، شوید و سرکه گیاهان افزایش دهنده متابولیسم هستند.

  کد خبر : 61395
  اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد
  0 بازدید

  آدرس ایمیل :


  گزارش تصویری

  آرشیو

  آخرین عناوین
  بیشتر